Комоди та тумби

Desc

58 товара

на сторінці
Відобразити як Таблиця Список
 1. Комод "Ванесса"
  Артикул: 00058300
  Зняте з виробництва
 2. Тумба "Ванесса"
  Артикул: 00058299
  Зняте з виробництва
 3. Тумба "Імперія"
  Артикул: 00058019
  Зняте з виробництва
 4. Комод "Імперія"
  Артикул: 00058010
  Зняте з виробництва
 5. Тумба "Гермес" RTV3S
  Артикул: 00055392
  Зняте з виробництва
 6. Комод "Порто" KOM5S
  Артикул: 00022471
  Зняте з виробництва
 7. Тумба "Маркус" KOM 2D2S
  Артикул: 00044945
  Зняте з виробництва
 8. Тумба "Маркус" B136-KOM1W1K3S
  Артикул: 00053114
  Зняте з виробництва
 9. Комод "Лорен" KOM 4S
  Артикул: 00050421
  Зняте з виробництва
 10. Тумба "Крістіна" KOM4D
  Артикул: 00060443
  Зняте з виробництва
 11. Тумба "Коен ІІ " KOM4D
  Артикул: 00039729
  Зняте з виробництва
Desc

58 товара

на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Трапляється так, що всі меблі начебто є, а місця для деяких дрібниць все ж не вистачає. Комоди та тумби різних конфігурацій допоможуть розв’язати цю проблему. Навіть маленька тумбочка зручна для зберігання дрібниць, тому що вона завжди під рукою – її можна розмістити в будь-якій кімнаті, біля ліжка або крісла. Тумба та комод – це речі, які повинні бути в кожному домі. Ці меблі дають можливість максимально зручно облаштувати системи зберігання одягу, всіляких дрібниць та інших речей. Ми надаємо можливість придбати будь-яку сучасну, практичну та стильну тумбу чи комод, магазин спеціалізується на продажу тільки якісних меблів із сучасних матеріалів. В даній рубриці сайту можна ознайомитися за нашим повним асортиментом комодів, тумб та тумбочок.

Переваги сучасних комодів

Якщо у вас невелика квартира, але ви любите порядок в речах, тоді комоди та тумби стануть оптимальним рішенням. Існує декілька найбільш популярних різновидів комодів:

 • комод-купе – поєднання в одному предметі комода і туалетного столика;
 • комод-бюро – модель з великою кількістю маленьких, зручних шухлядок для зберігання всіляких дрібниць;
 • білизняний комод – всередині одне велике відділення для постільної білизни;
 • пеленальний комод – поєднує функції пеленального столика з ящичками для зберігання речей новонародженої дитини;
 • комод з надбудовою – окрім шухлядок конструкція передбачає зручне розміщення телевізора.

Крім перерахованих, комоди можуть виконувати функції столу, підставки під сувеніри, статуетки, дзеркало і т. п. Ми пропонуємо меблі з ДСП та інших сучасних матеріалів. Це хороший вибір, якщо вам потрібен якісний, але недорогий комод чи тумба. Деревинноостружкові плити безпечні, практичні, витримують високі навантаження, не розтріскуються і не розшаровуються. Оздоблення шпоном повністю імітує натуральну деревину. Завдяки цьому комод виглядає так, немов виготовлений з масиву цінних порід, але при цьому позбавлений недоліків, властивих дереву. Незалежно від стилю інтер’єру, у нас можна придбати будь-яку модель комоду, магазин пропонує широкий вибір виробів в різноманітних стилістичних напрямках, розмірах та кольорах. Кожна модель орієнтована перш за все на практичність та функціональність, при цьому ми приділяємо особливу увагу і дизайну своєї продукції. В нашому асортименті представлені товари виключно від кращих українських виробників меблів. Відмінним вибором для спальні є зручний і відносно невеликий комод, який коштує недорого, але створює затишну атмосферу в кімнаті. У нас можна в будь-який час підібрати гарний комод за невисокою ціною, при цьому не треба бігати по магазинах, витрачаючи свій безцінний час. Як і тумба біля ліжка, це обов’язковий атрибут для кожної спальні. Фактично комод можна вважати повноцінною заміною шафи, особливо у невеликій квартирі. Завдяки широкому асортименту у нас можна підібрати собі зручний, стильний та довговічний комод з місткими ящиками. Крім того, досить часто жінки використовують комод як трюмо. Розмістившись за ним, дуже зручно і користуватися косметикою, і готуватися до сну. Комоди можуть входити в конструкцію модульних систем, в яких також є дзеркала. Це дуже зручно і практично, адже вибираючи все з однієї системи, ви отримуєте предмети в однаковій стилістиці. Найголовніша перевага комода перед шафою – його вартість. Комоди дешевші, компактніші та більш практичні. Якщо правильно вибрати комод, він може стати ідеальним розв’язанням проблеми браку вільного місця в кімнаті. Небажано купувати занадто високі комоди, такі моделі зазвичай непрактичні та незручні у використанні. Перед придбанням слід визначитися з дизайном, кольором і розмірами моделі, щоб вона гармонійно вписалася в загальний інтер'єр і не виділялася серед інших меблів.

Внутрішнє наповнення

Як і будь-які інші меблі, комод має бути правильно сконструйований з огляду на внутрішнє наповнення. Шухлядки повинні бути не тільки максимально місткими та надійними, але й зручними у використанні. Класичні моделі виробляються з чотирма висувними ящиками, розташованими один під одним. У нас ви можете придбати комод і з іншим внутрішнім наповненням:

 • Двосекційні моделі. Такі комоди зазвичай мають більшу довжину. Вони розділяються перегородкою на дві секції. Кожна секція комплектується висувними ящиками. Завдяки цьому двосекційні комоди відрізняються великою місткістю.
 • Двосекційні з поличками. Різновид попереднього варіанту, але відрізняється тим, що секції нерівні по довжині. Маленька секція комплектується відкритими або закритими полицями, та є додатковим місцем для зберігання речей.
 • Трисекційні. У таких моделях три секції, розміри яких можуть бути однаковими або різними. Комплектація полицями та ящиками може бути практично будь-якою, тому вибрати потрібну модель нескладно.
 • Односекційна тумба з полицями або ящиками. Невеликі тумбочки, які часто встановлюють біля ліжка. Можуть комплектуватися двома невеликими ящиками або однією полицею, що розділяє внутрішній простір на дві частини.

У нашому магазині гарантовано знайдеться тумбочка чи комод, внутрішнє наповнення якого буде повністю відповідати вашим побажанням. У таких меблях ви зможете раціонально розмістити ваші речі не нагромаджуючи, і захистивши їх від випадкового псування.

Типи напрямних

Практичність і функціональність комода залежить не тільки від його розмірів, місткості та внутрішнього наповнення, а й від механізму висунення ящиків. Він повинен бути надійним, розрахованим на інтенсивну експлуатацію. У наших комодах і тумбочках використовуються:

 • Роликові напрямні. Такі механізми підходять лише для невеликих комодів, оскільки довгий ящик на роликових напрямних може з часом перекоситися. Якщо тумбочка має невеликі шухлядки, механізми служать довгі роки. Роликовий механізм має спеціальний стопор, який не дозволяє шухлядкам висуватися на всю довжину, захищаючи від випадкового падіння.
 • Кулькові напрямні. На відміну від роликового, такий механізм здатний витримати більше навантаження, тому використовується в конструкції класичних довгих моделей. Спеціальний стопор не дозволяє шухлядам випасти при висуванні, що робить комод повністю безпечним в експлуатації. Такі напрямні служать довгі роки. Навіть якщо ящик піддається сильному навантаженню, завдяки конструкції кулькового механізму його не перекошує, відкривання та закривання легке та абсолютно безшумне.

Тумби: стильні й зручні меблі

Такий тип меблів, як тумба, ідеально доповнить атмосферу комфорту і спокою в будь-якій кімнаті, особливо в такій, як спальня. Тумби розміщують не тільки у квартирах, але і в медичних закладах, санаторіях, базах відпочинку, офісах і т. п. Це обумовлено зручністю, простотою конструкції та доступною ціною. Тумби потрібні в кожному будинку. В них можна зручно розміщувати різноманітні необхідні дрібниці, косметику, журнали, одяг і багато іншого.

Такий тип меблів, як тумба, ідеально доповнить атмосферу комфорту і спокою в будь-якій кімнаті, особливо в такій, як спальня. Тумби розміщують не тільки у квартирах, але і в медичних закладах, санаторіях, базах відпочинку, офісах і т. п. Це обумовлено зручністю, простотою конструкції та доступною ціною. Тумби потрібні в кожному будинку. В них можна зручно розміщувати різноманітні необхідні дрібниці, косметику, журнали, одяг і багато іншого.

To Top