Дитячі дивани

Сортувати у порядку збільшення

6 елементи(ів)

на сторінці
Відобразити як Таблиця Список
Сортувати у порядку збільшення

6 елементи(ів)

на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

У даній підрубриці нашого меблевого інтернет-магазину Ви можете придбати різноманітні пуфи в прихожу, які будуть слугувати зручним місцем для одягання/знімання взуття.

Компактні м’які меблі

Якщо уважно роздивитися пуф для прихожої, є можливість побачити, що цей предмет нагадує банкетку у мініатюрі. Компактне сидіння для однієї людини, яке має стійку та міцну конструкцію, вже тривалий час має попит у споживача. Слід зазначити, що проста конструкція не змінюється вже дуже довго.

Пуфи стали популярними саме завдяки своїй компактності. У деяких приміщеннях вони є прекрасною альтернативою стільцям та кріслам. Звичайно, без спинки вони уступають своїм «колегам», але ж пуфи використовують для короткочасного сидіння, та відсутність спинки ніяк не впливає на комфорт людини.

У наш час прихожі сучасних квартир роблять компактними, тому пуфи є ідеальним варіантом саме для цього приміщення. Якщо обрати модель із внутрішнім ящиком, то тут можна зберігати ще й деякі речі, що розширює функціональність цих малих конструкцій.

Різновиди пуфів

У нас Ви можете придбати звичайні пуфи та ще й оснащені додатковою нішею. По своїй формі меблі можуть бути:

  • класичні прямокутні;
  • круглі;
  • овальні;
  • напівкруглі.

Виробники не зупиняються на стандартних геометричних формах та пропонують пуфи зі складними геометричними формами. Подібні моделі виглядають сучасно й вишукано. Завдяки своїм малим розмірам пуф можна розташувати у малогабаритних приміщеннях, отримавши комфорт й дизайнерський елемент інтер’єру.

Підбираючи пуф для прихожої, слід зупинити свій вибір на невеликих за розміром моделях. Важливо, щоб пуф був зроблений у стилі інтер’єру приміщення. Тоді він стане його доповненням, а з яскравими моделями можна й зробити акцент за допомогою цього маленького практичного помічника.

To Top