Офісні дивани

Desc

2 елементи(ів)

на сторінці
Відобразити як Таблиця Список
 1. Диван "Кристал" 0,9
  Під замовлення
  Артикул: 00064069
  5195 грн.
 2. Диван "Офісний"
  Під замовлення
  Артикул: 00064328
  3350 грн.
Desc

2 елементи(ів)

на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Від облаштування офісу дуже залежить успішність компанії. Варто створити комфортні умови як для керівництва та працівників, так і для відвідувачів, серед яких можуть бути клієнти й партнери. Тому диван в офіс – це важливий елемент, яким не слід нехтувати. Комфортні дивани дозволяють створити зручні умови для працівників у зоні відпочинку та відвідувачів у холі чи приймальній.

Наша компанія пропонує величезний асортимент диванів для офісів. Є моделі будь-яких розмірів, форм та конструкцій. Можна підібрати дивани у різноманітних кольорах, є різні варіанти оббивки. У каталозі представлені м’які меблі з якісних, зносостійких та практичних матеріалів, що є вкрай важливим для кожного офісу.

Яким вимогам має відповідати офісний диван

На відміну від домашнього, офісний диван витримує достатньо високі навантаження, тому до таких меблів висуваються підвищені вимоги:

 • Якісний наповнювач. З часом у наповнювачі не повинні з’являтися ями.
 • Практична оббивка. Матеріал повинен бути стійким до рідини, особливо води, кави та чаю.
 • Простота чистки. Важливо, щоб будь-які забруднення можна було прибрати швидко та без особливих зусиль.
 • Міцність конструкції. Офісний диван за день може використовувати безліч людей, тому конструкція повинна витримувати високі навантаження. Бажано, щоб каркас був виконаний з металу або міцної деревини.
 • Дизайн. Кожна компанія має свій корпоративний стиль. Дуже добре коли меблі, у тому числі дивани для працівників та відвідувачів, виконані відповідно до загального оформлення.

Ми пропонуємо меблі з якісних матеріалів, які здатні витримати високе навантаження, характерне для офісної експлуатації. У каталозі є моделі різних розмірів, можна підібрати варіант для компактної зони очікування чи просторого холу. Багатий асортимент дизайнерських рішень дає можливість придбати модель під корпоративний стиль компанії.

To Top