Офісні дивани

Desc

13 товара

на сторінці
Відобразити як Таблиця Список
Сторінка
Desc

13 товара

на сторінці
Відобразити як Таблиця Список
Сторінка

Від облаштування офісу дуже залежить успішність компанії. Варто створити комфортні умови як для керівництва та працівників, так і для відвідувачів, серед яких можуть бути клієнти й партнери. Тому диван в офіс – це важливий елемент, яким не слід нехтувати. Комфортні дивани дозволяють створити зручні умови для працівників у зоні відпочинку та відвідувачів у холі чи приймальній.

Наша компанія пропонує величезний асортимент диванів для офісів. Є моделі будь-яких розмірів, форм та конструкцій. Можна підібрати дивани у різноманітних кольорах, є різні варіанти оббивки. У каталозі представлені м’які меблі з якісних, зносостійких та практичних матеріалів, що є вкрай важливим для кожного офісу.

Яким вимогам має відповідати офісний диван

На відміну від домашнього, офісний диван витримує достатньо високі навантаження, тому до таких меблів висуваються підвищені вимоги:

  • Якісний наповнювач. З часом у наповнювачі не повинні з’являтися ями.
  • Практична оббивка. Матеріал повинен бути стійким до рідини, особливо води, кави та чаю.
  • Простота чистки. Важливо, щоб будь-які забруднення можна було прибрати швидко та без особливих зусиль.
  • Міцність конструкції. Офісний диван за день може використовувати безліч людей, тому конструкція повинна витримувати високі навантаження. Бажано, щоб каркас був виконаний з металу або міцної деревини.
  • Дизайн. Кожна компанія має свій корпоративний стиль. Дуже добре коли меблі, у тому числі дивани для працівників та відвідувачів, виконані відповідно до загального оформлення.

Ми пропонуємо меблі з якісних матеріалів, які здатні витримати високе навантаження, характерне для офісної експлуатації. У каталозі є моделі різних розмірів, можна підібрати варіант для компактної зони очікування чи просторого холу. Багатий асортимент дизайнерських рішень дає можливість придбати модель під корпоративний стиль компанії.

To Top