Матраци

Сортувати у порядку збільшення

96 товара

на сторінці
Відобразити як Таблиця Список
Сортувати у порядку збільшення

96 товара

на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

У даній рубриці Ви зможете вибрати та придбати якісні матраци для всієї сім’ї. Наш меблевий інтернет-магазин пропонує велику кількість меблів та аксесуарів для того, щоб створити у Вашій домівці затишок та комфорт. Якщо Ви бажаєте купити матрац на ліжко недорого, звертайтесь до наших консультантів, або ж натисніть кнопку «купити».

Купити матрас, не виходячи з дому

Дехто думає, що купити матрас легко. Але це не зовсім так. Сучасний ринок пропонує стільки різноманітних моделей, що можна розгубитися. Звернувшись до наших консультантів, Ви зможете без проблем купити матрац, який прослужить Вам тривалий час. У першу чергу потрібно визначитись, яке наповнення Вам необхідне. Адже багато хто страждає сьогодні алергічними реакціями, тому потрібно серйозно поставитися до вибору аксесуарів для сну. Отже, сьогодні розрізняють такі різновиди матраців:

 • із латексу;
 • із кокосової койри;
 • із пінополіуретану;
 • пружинні;
 • односпальні/двоспальні.

Також можна купити матрац на ліжко недорого, або ж, навпаки, дорожчий купити матрац преміум-сегменту. Вибір за Вами!

Латексні матраци

Латекс уявляє собою довговічний та міцний матеріал, що вирізняється своєю пористою структурою. Подібні матраци цінні тим, що мають здатність пропускати повітря. Ця здатність стає при нагоді влітку, коли під час сну людське тіло виділяє велику кількість вологи й тепла. Якщо Ви хочете отримати якісний матрац, не потрібно спеціально відвідувати магазин матраців. У нас Ви знайдете все, що необхідно, не покидаючи свого житла. Ми пропонуємо приємні ціни на матраци.

Латексні матраци вирізняються своєю пружністю та еластичністю. Це безпечні вироби, які не викликають алергічних реакцій, оскільки латекс має антибактеріальні властивості.

Пінополіуретанові матраци

Хоч пінополіуретан є синтетичним матеріалом, його активно використовують у виготовленні матраців. Фахівці відзначають його безпечність. Якщо Ви вирішили купити матрац із поліуретану, тоді можете не боятися за свою безпеку, оскільки цей синтетичний матеріал, як і латекс, є гіпоалергенним.

До переваг пінополіуретанових матраців відносять м’якість, довговічність та вологостійкість виробів. Завдяки своїй структурі матрац повністю повторює контури людського тіла, забезпечуючи необхідну підтримку хребта.

Матраци із кокосової койри

Щоб у наш час купити матраси, не має потреби відправлятися на пошуки до магазину матраців. Наш меблевий інтернет-магазин пропонує купити матрац, не виходячи з дому.

Кокосова койра з природного матеріалу, якому притаманна велика кількість переваг. Ті, хто полюбляє спати на жорсткій поверхні, по праву оцінять матраци, вироблені із кокосової койри. Матеріал має волокнисту структуру, вирізняється своїми антибактеріальними, вологостійкими та гіпоалергенними властивостями. Крім того, койра стійка до гниття, що робить вироби із цього матеріалу найбільш довговічними.

Бюджетні матраци

У нашому магазині Ви знайдете матрац, ціна якого Вас задовольнить. Ми пропонуємо купити матрац бюджетного сегмента. Тонкі матраци поєднують у собі декілька варіантів наповнювача. Завдяки поєднанню латексу та кокосової койри виробникам вдалося створити матраци, які наділені ортопедичними властивостями. Подібні моделі знижують навантаження на хребет людини під час сну, що дає можливість повністю розслабитися та відпочити. Тонкі матраци не уступають якістю товстішим моделям, їх можна придбати за доступними цінами.

Як підібрати правильну модель матрацу

Сон – це час, коли людина повністю відпочиває та набирається сил для подальшої активної діяльності. Щоб сон був здоровим, потрібно облаштувати ідеальне спальне місце. У нашому меблевому інтернет-магазині Ви зможете придбати все необхідне, щоб Ваш сон приносив Вашій родині тільки здоров’я. Ви можете обрати односпальні та двоспальні моделі, визначитися з тим, який матеріал наповнювача Вас саме буде задовольняти. Якщо маєте сумніви, звертайтесь до наших консультантів, які допоможуть обрати саме те, що Вам потрібно.

Завдяки новітнім технологіям та сучасним матеріалам, матраци стали виробами, що забезпечують комфортні та здорові умови для людського тіла під час сну.

Під час пошуку ідеального матраца людині потрібно взяти до уваги безліч чинників. Існує багато параметрів, на які потрібно звернути увагу, вибираючи матрац для сну:

 • вартість виробу;
 • вид наповнювача;
 • тип механізму;
 • рівень допустимого навантаження;
 • переваги.
 • Слід зауважити, що недорога модель матрацу може бути якісною. Цього виробник досягає завдяки поєднанню матеріалів, різних по вартості. Кожен споживач має свої можливості, то ж у нас можна знайти якісний матрац на усякий гаманець.

  Пружинні матраци та без пружин

  Усі види матраців поділяють на три групи:

  • пружинні;
  • без пружин;
  • з незалежним блоком пружин.

  Ще зовсім недавно пружинні матраци не мали попит, оскільки вважалось, що подібні вироби мають нетривалий період експлуатації. Але сьогодні новітні технології та сучасні матеріали дозволили створити пружинні матраци, які можна придбати за доступною ціною, а якість не буде сильно відрізнятись від більш дорого вартісного виробу. Пружинні матраци в наш час мають високий попит.

  Матраци без пружин мають свої відмінні властивості. Вони мають невелику вагу, зручні в експлуатації та транспортуванні, забезпечують належний комфорт. Це ідеальні вироби бюджетного сегмента, які підійдуть для оздоблення додаткового спального місця, наприклад, на випадок приїзду гостей.

  Найвищий попит сьогодні мають матраци з незалежним блоком пружин. Така конструкція вирізняється тим, що кожна пружина знаходиться в окремому чохлі, що дозволяє їй працювати автономно. У випадку зламання пружину легко демонтувати та замінити. Для цього немає потреби ремонтувати увесь механізм.

  Матраци для всіх

  Багатьох, хто бажає придбати матрац, бентежить питання вартості. Найдешевшими є матраци із поролону. Завдяки використанню дешевого наповнювача споживач отримує досить якісний та зручний для сну виріб.

  Наступними у ціновій категорії виступають матраци, наповненні кокосовою койрою. Нагадаємо, що це природний матеріал без специфічного запаху, який добре пропускає повітря та надає виробу жорсткості. Матраци з жорсткою поверхнею мають попит серед споживачів різних соціальних категорій.

  Напевно, найпопулярнішими сьогодні є моделі матраців, що наповнені синтетичним або природним латексом. Саме завдяки характеристикам матеріалу, що вирізняється своєю стійкістю та довговічністю, вдалось отримати матраци, що прослужать не один рік, зберігаючи еластичність та щільність. Якщо людина бажає придбати матрац з ортопедичними властивостями, то саме латекс найчастіше використовують у ролі наповнювача подібних виробів.

  Ортопедичні матраци

  Багато споживачів нам ставлять питання про відмінність ортопедичних матраців. Подібний різновид матраців тривалий час має високий попит серед українських споживачів, що легко поясними універсальними властивостями виробів. Люди, що мають певні проблеми зі здоров’ям спини, часто отримують поради від лікарів, відносно того, щоб спати саме на ортопедичному матраці. У нашому магазині можна придбати матраци для будь-якого віку та не хвилюватися за своє здоров’я.

  У першу чергу ортопедичне спальне місце рекомендують людям, що страждають різними захворюваннями хребетного стовпа. Сон на ортопедичному виробі забезпечує вірне положення людського тіла під час нічного відпочинку, що призводить до розслаблення м’язів та зменшення навантаження на міжхребетні диски.

  Для ортопедичних матраців властиві наступні якості:

  • необхідний ступінь еластичності;
  • максимальний рівень пружності;
  • висока циркуляція повітря.

  Завдяки переліченим властивостям та сучасним матеріалам вдається досягти повного розслаблення тіла, що сприяє повноцінному відпочинку. Якщо у Вас немає проблем зі здоров’ям спини, тоді краще придбати ортопедичний матрац для профілактичної дії. Здоров’я – це те, що потрібно підтримувати завжди.

  Вартість ортопедичних виробів може значно коливатись. У нас кожен знайде доступну модель, щоб отримати якісний матрац, та його вартість не стане на заваді гарного самопочуття. У першу чергу думайте про своє здоров’я, ну, а наша команда кожного дня намагається зробити все, щоб наші клієнти мали змогу придбати якісну продукцію за доступними цінами.

  To Top