Дитячі стільці і крісла

Desc

2 елементи(ів)

на сторінці
Відобразити як Таблиця Список
 1. Крісло-груша 900*600
  Під замовлення
  Артикул: 00056140
  Починаючи з 675 грн.
 2. Крісло "Капризулька"
  Під замовлення
  Артикул: 00056138
  Починаючи з 2460 грн.
Desc

2 елементи(ів)

на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Дитячі стільці й крісла – це дуже важливі меблі, які повинні бути присутні у кімнаті дитини. До них висуваються особливі вимоги. Такі меблі повинні не тільки забезпечувати комфорт, але й бути максимально безпечними та надійними. Наш інтернет-магазин «Mebli CITY» пропонує багатий асортимент дитячих стільців та крісел з безпечних міцних матеріалів від провідних українських виробників.

Вимоги до дитячих стільців

У процесі сидіння м’язи спини малюка завжди напружуються, неважливо що саме він робить (грає, їсть або дивиться мультфільми). Напруження м’яз відбувається завжди, тому у цей момент спина має бути правильно підтримана, за що у першу чергу відповідає стілець. Конструкція меблів повинна бути такою, щоб дитина сиділа комфортно, не була затиснута або навпаки занадто вільна.

Також дитячі стільці й крісла повинні відповідати таким вимогам:

 • правильність та надійність фіксації постави;
 • комфортність для дитини;
 • надійність та стійкість конструкції;
 • компактність для легкого переміщення між кімнатами;
 • привабливий дизайн та яскраве забарвлення.

У нашому інтернет-магазині завжди можна купити дешево дитячі стільці, які повністю відповідають зазначеним вимогам. Ми пропонуємо безліч моделей, є розміри на будь-який зріст. Асортимент включає стільці для хлопчиків та дівчат, моделі виконані у різноманітних дизайнах та формах, з вбудованими іграшкам та т. п. Дитячі меблі, представлені у нашому каталозі, вироблені з натуральних, екологічно чистих матеріалів. Що стосується стільців, то це, перш за все, дерево. Крісла також виготовлені з безпечних матеріалів, включаючи наповнювач та оббивку.

To Top