Співпраця та партнерство

Компанія ТОВ "Меблі Сіті" являється офіційним представником більше ніж 50 провідних українських меблевих фабрик. На ринку України працюємо вже понад 10 років зі штатом близько 100 людей, спрівпрацюємо з 500 оптовими клієнтами по всій території України. Займаємось гуртовою та роздрібною торгівлею по рекомендованих цінах виробників.

Ми завжди відкриті для взаємовигідного співробітництва і реалізації різних ідей в сфері нашого бізнесу. Запрошуємо до співпраці роздрібні мережі, магазини, інтернет-магазини, приватних підприємців! У Вас є цікаві пропозиції чи ідеї? Ви працюєте в цій же або суміжній сфері і хочете розширити або поліпшити свою діяльність разом з нами? Звертайтеся до нас! Разом ми прийдемо до нових цікавих рішень і досягнемо набагато більших результатів ніж окремо!

Багато категорій товарів, які представлені в нашому інтернет-магазині, доступні по дрібногуртовим, оптовим і крупнооптовим цінами. Щоб дізнатися біль детальну інформацію для співпраці, заповніть будь ласка анкету на нашому сайті та ми обов’язково з Вами зв’яжемося.

Бажаєте стати партнером?

Заповніть заявку і отримаєте унікальні умови співпраці
To Top