Комоди із дерева

Сортувати у порядку збільшення

17 товара

на сторінці
Відобразити як Таблиця Список
Сторінка
Сортувати у порядку збільшення

17 товара

на сторінці
Відобразити як Таблиця Список
Сторінка

Асортимент та способи використання комодів з дерева. Ключові переваги натурального масиву дерева. Особливості експлуатації дерев’яних комодів.

Завдяки сучасним технологіям вдалося мінімізувати вартість комодів та інших меблів з дерева. Наша компанія пропонує багатий асортимент таких виробів за доступними цінами. З фотографіями та характеристиками всіх дерев’яних комодів, які пропонує наш інтернет-магазин, можна ознайомитися в даній рубриці сайту. В асортименті представлені моделі від провідних українських виробників.

Переваги комодів з дерева

Головна особливість таких меблів – практичність. У комоді дуже зручно зберігати речі. Він може бути досить містким, щоб зберігати весь основний гардероб сім’ї. При цьому комоди зазвичай компактніші ніж шафи та займають не так багато місця, тому добре підходять для малогабаритних квартир. До того ж поверхню комода можна використовувати як туалетний столик або підставку для декору, техніки та будь-яких інших предметів.

Дерев'яні комоди мають такі переваги:

  • привабливий зовнішній вигляд;
  • універсальність;
  • практичність;
  • довговічність;
  • зручність;
  • екологічність;
  • безпечність.

Друга функція – стилістична. Комод з масиву дерева – це вічна класика. Він завжди виглядає привабливо, статусно та цікаво, може підкреслити певний стиль, якщо підібрати його в тон загального інтер’єру, або виступати в ролі яскравого акценту, якщо вибрати модель контрастного відтінку. Це універсальний виріб, який, в залежності від свого дизайну, ідеально впишеться в будь-який інтер’єр.

To Top