Передпокій-купе

Desc

9 елементи(ів)

на сторінці
Відобразити як Таблиця Список
Desc

9 елементи(ів)

на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Шафи-купе в прихожу все частіше купують на заміну класичним розпашним меблям або окремим полкам, та вішалкам. Головна причина для такої заміни – бажання заощадити максимум корисного простору в і без того тісному приміщенні. Шафа-купе в прихожу дозволяє зручно зберігати речі, але займає мало місця. Це зумовлено перш за все тим, що для відкривання дверей не потрібен зовнішній простір. Шафа-купе в коридор може бути виконана відповідно до розмірів та дизайну приміщення. Це дозволяє обрати модель, яка повністю задовольнить індивідуальні потреби.

Опираючись на стереотипи, часто визначають одне приміщення, де не може бути встановлена шафа-купе – коридор. Насправді це помилкова думка. Саме коридор є тим приміщенням, де обов’язково має бути шафа-купе, але це має бути сучасна модель, яка при мінімальних розмірах вміщує максимум речей.

У коридорі постійно відбувається рух людей: хтось приходить додому або, навпаки, виходить на вулицю, і важливо, щоб предмети меблів не перешкоджали вільному пересуванню та одночасно дозволяли тримати під рукою все найнеобхідніше (взуття, верхній одяг та різні аксесуари). Шафа-купе у прихожу – ідеальний вихід з такої ситуації.

Переваги шаф-купе

Шафа-купе в прихожу має безліч переваг перед традиційними системами зберігання:

 • Заощадження коштів. Завдяки простоті конструкції сучасні шафи-купе часто коштують навіть дешевше, ніж традиційні аналоги. При цьому вони значно практичніше та зручніше.
 • Раціональне використання площі. Для відкривання дверей не використовується додатковий простір. Це дозволяє встановлювати впритул до шафи інші меблі.
 • Ергономічність. Завдяки розсувному механізму діставати речі з шафи дуже зручно навіть у вузькому приміщенні.
 • Продумане внутрішнє наповнення. Конструкція може включати різні секції, вішалки та полички, у залежності від індивідуальних потреб господарів.
 • Додаткове освітлення. Сучасні шафи-купе можуть оснащуватися вмонтованими лампами у верхній частині, що дозволяє додатково освітити коридор. Крім того, таке освітлення підвищує комфорт використання самої шафи. При яскравому світлі значно простіше знайти необхідні речі, ніж у напівтемряві.
 • Естетичність. Шафа-купе – це не просто функціональний елемент, а ще й важлива частина інтер’єру прихожої. Вона може виступати акцентом, родзинкою в оформленні приміщення.

Внутрішнє наповнення

Вкрай важливо визначитися з кількістю та функціональністю внутрішніх секцій. Найчастіше купують одно-, дво- та трисекційні шафи-купе у прихожу. У купе з однією нішею речі різного призначення та сезонності розташовуються разом, що вкрай незручно для швидкого доступу й нормального зберігання. Наявність декількох секцій дозволяє розподілити речі:

 • за сезонною приналежністю (літні, зимові та демісезонні);
 • за частотою використання;
 • за призначенням (взуття, одяг, аксесуари) та т.п.

Важливо, щоб секції були обладнані стаціонарними полицями та висувними ящиками, відсіками для зберігання кремів, щіток, рукавичок, ключів та інших дрібних речей. Також важливо, щоб вони оснащувалися зручними місцями для взуття.

Стандартною глибиною шафи-купе вважається 60 см, такі моделі оснащують поперечиною для вішалок з одягом. Є ще й більш компактні моделі з глибиною 45 см, в яких часто передбачена висувна вішалка. Шафи-купе в прихожу частіше вибирають саме з меншою глибиною. Це пов’язане з тим, що приміщення, як правило, має невеликі розміри, але не рекомендується модель з занадто маленькою глибиною, оскільки у такій шафі навряд чи помістяться масивні зимові куртки.

Що ще треба врахувати при виборі

Шафа-купе у коридор перш за все має відповідати вашим особистим вимогам. Також слід врахувати такі нюанси:

 • Дизайн. Вважається, що оформлення шафи-купе для прихожої грає не першочергову роль. Однак правильний дизайн виробу дозволить зробити його ще більш практичним. Наприклад, дзеркальний фасад дозволить візуально розширити простір приміщення та забути про необхідність купувати окремо велике дзеркало.
 • Додаткові можливості. Внутрішні відсіки шаф-купе завжди знаходяться у напівтемряві навіть при яскравому освітленні самого приміщення. Тому зручною додатковою функцією стане монтаж внутрішнього освітлення. Сьогодні існує ще й опція зовнішнього підсвічування, яке служить вже більше декоративним цілям. Іншим корисним доповненням стануть кутові приставки – розташовані по краях гарнітуру полки з закругленими кутами. На таких поличках можна зберігати всілякі дрібниці.
 • Забарвлення. Темні тони у забарвленні меблів поглинають світло, а світліше забарвлення, навпаки, покращує освітлення (це варто врахувати, адже зазвичай у прихожих немає вікон). Світлі кольори роблять приміщення візуально просторішим.
 • Також важливо врахувати:

 • форму конструкції (пряма, кутова, вбудована);
 • товщину використовуваного матеріалу (зазвичай це ДСП, 16 або 18 мм);
 • тип розсувного механізму (роликовий або монорельсовий) та інші нюанси. Наш інтернет-магазин пропонує найрізноманітніші моделі стильних та практичних шаф-купе. У нас можна купити шафу-купе в прихожу у будь-якому дизайні та розмірах. У залежності від площі та інших особливостей приміщення, можна підібрати модель на 2, 3 або навіть 4 двері. Є безліч варіантів оформлення, можна знайти варіант, який буде ідеально гармоніювати з інтер’єром кімнати.
To Top