Металеві ліжка

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

У даній підрубриці Ви можете вибрати якісні металеві ліжка. Наш магазин пропонує великий вибір меблів, що допоможуть створити сучасний інтер’єр.

Металевий каркас

Металеве ліжко – це меблі, які вирізняються своєю довговічністю. Сучасні ліжка з металевим каркасом здатні надати інтер’єру витонченості та неповторності. Завдяки сучасним технологіям виробники створюють каркаси з чудернацькими візерунками, які стають прикрасою приміщення.

Металеві ліжка значно міцніше дерев’яних. Розташування металевих рейок забезпечує провітрювання, що сприяє гігієнічним умовам для зберігання матрацу. Уся фурнітура виробляється також з металу.

Значення ліжка

Ліжко є центральним елементом спальні. Воно має бути зручним, щоб забезпечити людині повноцінний сон, що є запорукою здоров’я людини. Будь-які меблі, окрім своєї функції, мають стати частиною інтер’єру. Наш магазин пропонує велику кількість моделей ліжок, вироблених з металу, які стануть головною прикрасою Вашої спальні. Вартість металевих ліжок дещо нижча, ніж виробів з інших матеріалів, але якість при цьому не зменшується.

Переваги ліжок з металу

До переваг ліжок, виконаних з металу відносять:

  • Міцність та довговічність. Метал виділяється своїми міцними характеристиками. Двоспальне ліжко може прослужити на протязі декількох десятиліть.
  • Безпечність. Метал не горить, тому ймовірність загоряння ліжка повністю виключене.
  • Універсальність декоративного оформлення. Метал поєднується майже з усіма матеріалами, тому металеве ліжко впишеться у будь-який інтер’єр.
  • Здатність витримати великі навантаження. Не зважаючи на навантаження, металеве ліжко не деформується, залишаючись стійким.
  • Доступність. Метал вважають відносно дешевим матеріалом, тому вироби з нього є доступними більшості.
To Top