Пружинні матраци

Desc

57 товара

на сторінці
Відобразити як Таблиця Список
Desc

57 товара

на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

У даній підрубриці Ви маєте можливість підшукати для себе та своїх рідних зручні пружинні матраци, які подарують комфортний сон, який дуже необхідний для здоров’я.

Ортопедичний ефект пружинних матраців

Матраци з пружинами забезпечують людині якісний відпочинок та повноцінний сон. Конструкція матраца уявляє собою пружини, які знаходяться у чохлі. Для надання матрацу потрібного ступеню жорсткості додатково використовують прошарок наповнювача. Якщо матрац має незалежний пружинний блок, подібні моделі, здатні витримати великі навантаження.

Якщо Ви не впевнені у моделі матрацу, який Вам потрібен, можна приїхати у наш магазин та полежати на матрацах. Наші консультанти готові допомогти підібрати найбільш оптимальні моделі для Вашої сім’ї.

Різновиди пружинних матраців

Пружинні матраци можуть мати різну конструкцію, матраци із залежною пружинною з’явилися ще у 19 сторіччі. Подібні конструкції жорсткі по всій площині. Перевагою подібних матраців є приваблива вартість, а до недоліків відносять ймовірність просідання. Зараз виробникам вдалось усунути подібні недоліки, заповнюючи простір різноманітними матеріалами.

Матраци із незалежними блоками пружин складаються з окремих пружин, кожна з яких знаходиться в окремому чохлі. Люди з проблемами спини можуть підібрати моделі, які мають різний ступінь жорсткості. Наприклад, можна придбати модель, м’якішу у поперековій зоні, та більш жорсткою у зоні шийного відділу. Такі моделі здатні позбавити болю у спині.

У нас Ви зможете придбати матраци:

  • для дорослих;
  • для дітей;
  • односпальні та двоспальні моделі.

Якщо Ви не впевнені, яка модель необхідна саме Вам, наші консультанти готові допомогти з вибором. Ви можете зателефонувати за вказаними телефонами, або ж замовити зворотній дзвінок, і наші менеджери зв’яжуться з Вами у зручний для Вас час.

To Top