Дитячі матраци

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Матраци преміум-класу, де вигідно купити. Які переваги ортопедичного матраца. Що потрібно для повноцінного сну? Якості матраців дорогого сегменту.

Чому саме ортопедичний матрац

Ортопедичні матраци у наш час є найбільш популярними. Лікарі рекомендують спати на ортопедичному матраці людям, які мають проблеми з опорно-рухомим апаратом. Звісно, вилікуватись такі вироби не допоможуть, а от запобігти багатьох проблем – це їм під силу. Річ у тому, що більшість з нас не контролюють себе під час сну. Багато хто спить у неправильному положенні, що призводить до неповноцінного сну, дискомфорту та інших проблем. Але сон, як ми знаємо, це період, коли людина повинна відпочивати та відновлювати свої сили. Повноцінний сон – запорука хорошого самопочуття.

Які властивості матраців преміум-класу

Багатьох споживачів цікавить, за що ж саме платиш, купуючи матрац преміум-класу. Спочатку треба уточнити, що вироби преміум-сегменту, в основному, не мають пружинних блоків. Їх виготовляють із використанням натурального латексу, який має декілька прошарків з кокосового волокна. Подібні матраци мають кілька ступенів жорсткості. Майже всі моделі двосторонні, вони для використання у холодну та теплу пору року (сторони «зима» і «літо»).

Інноваційні технології, що застосовуються на виробництві, дозволили створити ефект меморі, що полягає у запам’ятовуванні положення тіла людини, що спить на матраці. Ця властивість дає можливість зробити місце для спання ще зручнішим.

До преміум-класу також відносять матраци із незалежним пружинним блоком. Кожна пружина знаходиться в окремому чохлі, що дозволить у випадку поломки одну з пружин замінити, не чіпаючи всієї конструкції.

Зручність преміум матраців полягає також у зонуванні ступеня жорсткості. У поперековій зоні виріб є більш м’яким, а от у шийному відділі, навпаки, жорсткіший.

To Top