Великі дивани

Desc

4 елементи(ів)

на сторінці
Відобразити як Таблиця Список
 1. Диван "BENEFIT" 35
  Артикул: 00053920
  Зняте з виробництва
 2. Диван "BENEFIT" 11 правий
  Артикул: 00060014
  Зняте з виробництва
 3. Диван "BENEFIT" 5
  Артикул: 00053634
  Зняте з виробництва
 4. Диван "BENEFIT" 33
  Артикул: 00053165
  Зняте з виробництва
Desc

4 елементи(ів)

на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

У даній підрубриці Ви маєте можливість вибрати дивани великих розмірів у різній конфігурації. Тут Ви можете купити як об’ємні кутові дивани, так і просто прямий широкий диван для комфортного відпочинку.

Диван, що вмістить усіх

Хто не бажає створити затишну атмосферу у вітальні? Це місце, де ми зустрічаємось із друзями, збираємося цілою сім’єю для обговорення повсякденних подій або ж для перегляду фільму. Зрозуміло, що треба мати зручне місце, де б усі могли сісти, і не просто посидіти, а й з комфортом відпочити. Саме для такої мети підійдуть великі дивани, що мають різноманітні форми.

Останнім часом сучасні дизайнери не радять використовувати в оформленні інтер’єра велику кількість меблів у вітальні. Головним елементом просторої вітальні стає диван, який слугує як і декором, так і центром затишної атмосфери.

У нашому магазині представлені якісні моделі великих диванів. Кожний з цих диванів може стати головним елементом саме Вашої вітальні.

Переваги великих диванів

Великий диван має велику кількість переваг. Ще раз наголосимо, що це ідеальний варіант для просторих приміщень. До переваг диванів великих розмірів слід віднести:

 • місткість;
 • функціональність;
 • статусність;
 • дизайн.

Яку модель вибрати

Перед тим, як купувати великий диван, потрібно визначитись з багатьма параметрами. Спочатку з його формою та типом механізму, який відповідає за розкладання. Якщо Ви плануєте використовувати великий диван, як спальне місце, тоді слід віддати перевагу більш міцним конструкціям. Дивани великих розмірів підійдуть і для кімнат переговорів в офісних приміщеннях. У такій моделі не виникає необхідність наявності спального місця.

Габаритні моделі представлені у класичному вигляді прямого дивану або ж у кутовій конструкції. Остання допомагає економно зайняти простір, залишивши багато місця для пересування людей.

To Top