Столи та стільці

Desc

878 товара

на сторінці
Відобразити як Таблиця Список
 1. Стіл "Троя"
  Починаючи з 6620 грн.
Desc

878 товара

на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Столи і стільці – невіддільні меблеві гарнітури кожної оселі чи офісу. Вони присутні у більшості кімнат будинку. У залежності від призначення приміщення, форма та розміри, які мають стіл і стільці, можуть значно відрізнятися. Ці меблеві гарнітури призначені перш за все для створення комфортних умов, але також є важливою частиною інтер’єру. Тому важливо підбирати їх так, щоб вони гармоніювали з загальним оформленням. У нашому інтернет-магазині «Mebli CITY» можна придбати столи, стільці, журнальні та туалетні столики будь-яких дизайнів, форми та розмірів. Ми пропонуємо тільки якісні меблі з надійних матеріалів від провідних українських виробників.

Різновиди та особливості

Якісні столи і стільці повинні відповідати таким вимогам:

 • функціональність;
 • відповідність інтер’єру кімнати;
 • висока якість матеріалів та збірки;
 • оптимальні габарити, виходячи з потреб господарів та розмірів приміщення.
 • У залежності від призначення меблі даної категорії можна розділити на декілька груп:

 • Для кухні (обідньої зони). Зазвичай обидва гарнітури як столи, так і стільці, підбираються в одному дизайні. Але основна вимога – зручність у використанні.
 • Для вітальні. Головне, щоб меблі гармоніювали з основним оформленням. При цьому столи, стільці та супутні предмети можуть дещо відрізнятися дизайном. До даної категорії відносяться не тільки традиційні столи, а також журнальні столики та подібні меблі.
 • Для дитячої кімнати. Для таких меблів пред’являють дві основні вимоги: оптимальні розміри та безпечність. Габарити мають бути комфортними для дітей. Важливо, щоб конструкція була безпечною, бажано вибирати моделі без гострих кутів та елементів. Також важливо вибирати меблі з екологічно чистих, натуральних матеріалів.
 • Для дачі. Для використання на дачах часто вибирають меблі з плетеними елементами, щоб підкреслити давні традиції та гармонію з природою. Також дуже популярні моделі зі штучних матеріалів, таких, як пластик, оскільки вони більш стійкі до несприятливих погодних умов.

Рекомендації по вибору

Асортимент моделей дуже широкий, тому інколи досить важко підібрати найбільш слушний варіант, тому слід відштовхуватися від таких критеріїв:

 • Розмір приміщення. Меблі не повинні занадто загромаджувати кімнату, інакше це створюватиме перешкоди для домочадців. Якщо встановити у компактній кімнаті стіл великих розмірів, він може заважати зручному пересуванню. Для невеликих приміщень можна придбати розкладний стіл. При необхідності його розміри можна збільшити, наприклад, для застілля з гостями.
 • Дизайн. За формою, забарвленню та декору меблі повинні гармоніювати з загальним інтер’єром. Для деяких кімнат важливо, щоб і самі столи зі стільцями були виконані в єдиному стилі. Наприклад, для обідньої зони рекомендується підбирати стіл і стільці в однаковому дизайні.
 • Призначення приміщення. У залежності від того, для чого використовується кімната, слід підбирати відповідні меблі. Наприклад, для кухні рідко купують стільці з оббивкою, оскільки вона може швидко забруднитися.

Але найголовніший фактор, який треба враховувати, вибираючи столи і стільці – якість. Вироби мають бути зроблені з надійних, зносостійких та безпечних матеріалів. Зараз найчастіше такі меблі роблять з дерева, металу та скла, рідше використовують ДСП та МДФ. Особливу увагу слід приділяти матеріалу каркаса, оскільки на нього приходиться основне навантаження. Найбільш міцними та стійкими є меблі на металевому та дерев’яному каркасі.

В асортименті нашого інтернет-магазину можна підібрати моделі під будь-які цілі. У нас є стіл і стільці в одному дизайні комплектами або вироби різної стилістики. Завжди можна підібрати меблі необхідних розмірів та форми. Вся продукція вироблена з міцних матеріалів. Каркас наших меблів, як правило, виконаний з металу або міцних порід деревини. Стільниця може бути зроблена зі скла, товстих плит ДСП, ЛДСП чи МДФ, пластика та інших практичних матеріалів.

To Top