Моделі великих столів для дому від «Mebli CITY»

Жодне помешкання не можна уявити собі без столу. Це не просто предмет інтер’єру, це меблі, що виконують свою функцію та доповнюють помешкання гармонією та затишком. Великий стіл може стати центром кухні або вітальні, де збирається уся сім’я у родинному колі або ж із друзями, святкуючи радісні події у житті. Простора модель виступає символом міцної та дружньої родини.

Гармонія у всьому

Створюючи інтер’єр, слід пам’ятати про гармонію. Якщо обираєте меблі для просторого приміщення, тоді можна зупинитися на великих моделях, що будуть гармонійно виглядати. Для малогабаритних приміщень краще обирати меблі малих форм, щоб не створювати ефект захаращеності.

Великий стіл знадобиться тим людям, які є власниками просторих котеджів або квартир з просторою кухнею, чи вітальнею. Зазвичай кухні квартир не підходять для встановлення великого столу, але для тих, хто є щасливим власником просторої кухні, великий масивний стіл стане прекрасним помічником під час приготування та приймання гостей.

У просторій вітальні великий стіл добре виглядає, якщо вітальня поєднана з кухнею та виконує ролі їдальні.

Великі столи є незамінними атрибутами просторих кабінетів, переговорних кімнат та робочої зони. Стіл із просторою стільницею дозволяє зручно працювати за комп’ютером та мати місце для роботи з паперами.

Різноманітні форми

Моделі великих столів можуть бути різноманітної форми:
  • круглі;
  • квадратні;
  • прямокутні;
  • овальні.

Визначити, яка форма є оптимальною, однозначно не можна. Все залежить від індивідуальних вподобань кожної людини, що оформлює свій дім.

Стіл обідній «Орегон»

Розкладна модель обіднього столу підійде для встановлення у просторому приміщенні. Стіл має прямокутну форму стільниці, є елементом модульної системи від компанії ТОВ «Сокме», що дозволить оформити приміщення в єдиному стилі. Цій моделі притаманний скандинавський стиль. Світлі відтінки прекрасно доповнюють приміщення світлом та візуально збільшують його.

Модель столу виробляють із ДСП та МДФ – це надійні та стійкі матеріали, що дозволять створити якісну та міцну конструкцію. Родзинкою столу виступає незвична опора, що знаходиться у центрі конструкції, дозволяючи людям, що перебуватимуть за столом, не штовхати один одного ногами під столом.

Габарити столу:

  • ширина – 1800 мм;
  • глибина – 900 мм;
  • висота – 765 мм.
ЗАМОВИТИ ЦЕЙ СТІЛ

Розкладний стіл «Чікаго»

Стильна модель столу доповнить інтер’єр нотками розкоші та вишуканості. Призначена для створення обідньої зони у просторій вітальні або кухні. Це розкладний стіл, який при необхідності збільшується та вміщую ще більшу кількість людей. Він дозволить створити аристократичний інтер’єр. Завдяки незвичній формі ніжок та декоративному оздобленню фасадів патиною ця модель виглядає просто неймовірно. Ідеально підійде для створення класичного інтер’єру, якому властиві подібні меблі. Має овальну форму стільниці, яка дозволить зручно розмістити людей за столом.

Стіл виготовлений із ДСП та МДФ – це надійні та стійкі матеріали, що дозволяють отримати міцну конструкцію. Фасади захищені УФ-покриттям.

Габарити столу:

  • ширина – 2500 мм;
  • глибина – 1020 мм;
  • висота – 825 мм.
ЗАМОВИТИ ЦЕЙ СТІЛ

Підібрати стіл для приміщення потрібно відповідного стилю. Якщо Ви шукаєте простору модель столу для сучасного стилю, тоді краще обрати великі моделі зі скляною поверхнею та металевим каркасом. Не забувайте, що стіл має комбінуватись зі стільцями або ж м’якими меблями, які використовують для створення однієї зони.

В інтернет-магазині «Mebli CITY» можна підібрати будь-яку модель столу, яка стане доповненням Вашого інтер’єру. У каталозі можна знайти моделі, що стануть яскравим елементом інтер’єру. Яскраві моделі краще обирати для приміщень, оформлених у пастельних тонах.

0

Комментарі

Залиште коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.