Шафи у прихожу

Desc

12 елементи(ів)

на сторінці
Відобразити як Таблиця Список
  1. Прихожа П-1
    Починаючи з 22910 грн.
Desc

12 елементи(ів)

на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

У даній підрубриці Ви можете вибрати різноманітні шафи для передпокою, які здатні перетворити приміщення у стильну прихожу. Шафи, представлені у нашому магазині, мають різноманітні розміри та дуже місткі.

Передпокій, його місце у домі

Прихожа є першим приміщенням, куди заходить людина, потрапляючи у дім. Це приміщення справляє перше враження про господарів. Тому дуже важливо облаштувати передпокій не тільки зручно, а й красиво.

Зазвичай передпокій має невеличкі розміри, і тут потрібно зберігати багато речей (взуття, парасолі, верхній одяг, аксесуари та багато іншого). Багато хто надає перевагу класичному стилю в оформленні інтер’єра передпокою, але сьогодні можливості людини розширюються, тому можна оформити приміщення у сучасному стилі.

Основним елементом передпокою є шафа. У нашому магазині представлені моделі шаф, які допоможуть на маленькій території розмістити компактну шафу з великою місткістю.

Шафа для передпокою

Перед покупкою шафи до передпокою, слід визначитись, які функції вона повинна виконувати. Шафа для передпокою має вмістити:

  • верхній одяг;
  • взуття;
  • головні убори;
  • аксесуари;
  • парасолі.

Звичайно, у кожної сім’ї свої потреби, тому слід підбирати шафу для передпокою, виходячи з потреб. Шафа допомагає впорядкувати всі необхідні речі, які будуть знаходитися за дверцятами і не будуть створювати ефекту безладу

Шафа допоможе тримати речі у гарному стані, адже для головних уборів, взуття та навіть верхнього одягу потрібне спеціальне місце. Правильне зберігання значно збільшує термін експлуатації речей.

Магазин «Меблі Сіті» пропонує якісні шафи для прихожих, виготовлені у різних стильових напрямках. У нас Ви знайдете великогабаритні моделі, а також більш компактні за доступними цінами. Дверцята можуть бути оформлені дзеркалами, що візуально значно розширить простір у передпокої.

To Top