Шафи-купе в спальню

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Шафа-купе в спальню – універсальне рішення для комфортного облаштування кімнати. Вона дозволяє раціонально використовувати простір, створюючи при цьому затишний інтер’єр. Зберігаючи речі, цей варіант меблів надає кімнаті для відпочинку вишуканості, робить її більш просторою та затишною. Наш інтернет-магазин «Mebli CITY» пропонує шафи-купе в спальню у найрізноманітніших дизайнах, що дає можливість підібрати ідеальний варіант під будь-який інтер’єр. Є моделі як для просторих, так і компактних кімнат.

Чи можна ставити шафу-купе в спальню

Шафи-купе в спальню можна й треба ставити. Традиційно у кімнаті для відпочинку ставили класичні платтяні шафи. Окрім не дуже сучасного зовнішнього вигляду, вони мають ще один значний недолік – займають багато місця. При відкриванні дверям потрібен простір, що може створювати дискомфорт.

Шафа-купе у спальню – це елемент меблів, який займає завжди однакову площу. При відкриванні дверей не потрібний додатковий простір. Дверцята відходять у бік (у саму конструкцію шафи) – це набагато зручніше. До того ж, такі шафи мають набагато більше варіантів внутрішнього наповнення, що дозволяє зберігати будь-які речі, навіть побутову техніку.

Для спальні слід вибирати модель, яка вироблена з натуральних матеріалів. Оскільки приміщення призначене для сну, важливо щоб від меблів не було неприємних запахів, що характерно для дешевих моделей з великою кількістю пластику. У спальню слід купувати модель з мінімальною кількістю пластикових деталей.

Переваги шаф-купе в спальні,/h3>

Незалежно від розмірів та дизайну кімнати, сучасні шафи-купе у спальню надають безліч переваг, серед яких:

  • економія вільного простору (одна шафа-купе може замінити собою декілька окремих меблів);
  • безліч варіантів дизайну (можна підібрати модель під будь-який стиль інтер’єру та власний смак);
  • практичність та функціональність (шафа-купе дозволяє зберігати майже будь-які речі);
  • захист від пилу (дверці шафи оснащені спеціальними щітками, які захищають внутрішній простір від проникнення пилу);
  • функціональність (якщо вибрати модель із дзеркальним фасадом, не доведеться купувати окреме дзеркало).

Види та особливості

Для спальні велику роль відіграють розміри предметів обстановки, їх дизайн та розміщення, адже кімната призначена для відпочинку, і в ній повинно бути комфортно. Такі вироби купуються з урахуванням параметрів приміщення. У нашому каталозі представлені вже готові рішення на будь-який смак, ціну та колір.

Зробити малогабаритне приміщення затишним та просторим допоможе дводверна шафа-купе в спальню з декоративною приставкою. Якщо розміри дозволяють, розумно придбати трьох- або чотирьохдверну модель. Завдяки місткості та багатофункціональності цього предмета меблів зберігання вашого гардеробу, аксесуарів та інших речей більше не буде проблемою.

У залежності від конструкції шафи-купе для спальної кімнати можна розділити на декілька типів:

  • прямі;
  • кутові;
  • вбудовані.

Розглядаючи наш каталог, ви знайдете моделі прямої, кутової та інших конструкцій. Кожен варіант по-своєму практичний та оригінальний, він може бути виконаний у будь-якому дизайні. Зверніть увагу на дзеркальні фасади, вони роблять кімнату просторіше. Зараз значною популярністю користуються кольорові меблі, розсувні панелі з лакобелю, які, до речі, також наявні в асортименті. Для шанувальників класики є строгі шпоновані фасади, для любителів нестандартних рішень – недорогі моделі з фотодруком.

Кутові шафи купе в спальню – оптимальний вибір для приміщення невеликих розмірів. Спальня у стандартній міській квартирі має досить маленькі розміри. Звісно, великогабаритну модель сюди ставити недоречно. Вона буде займати надто багато місця, але можна вибрати гарну кутову модель. Куток кімнати, як правило, ніяк не використовується, тому у ньому можна розмістити шафу. Така модель не займе багато вільного простору, але дозволить зберігати немало різних речей. Для компактної спальні це ідеальний варіант.

To Top