Двохдверні шафи-купе

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Один з основних критеріїв вибору меблів – конструкція. Двохдверна шафа-купе вважається стандартним варіантом. Це найпопулярніша модель на ринку. Такі шафи зручні, функціональні, досить місткі й компактні. Модель оснащується продуманою розсувною системою, що гарантує надійність та довгий строк служби.

Придбати двохдверну шафу-купе можна у нашому інтернет-магазині «Mebli CITY». В асортименті є моделі різних розмірів та дизайнів. Завжди можна вибрати ідеальну модель під свої потреби та стиль інтер’єру. Всі меблі з нашого каталогу вироблені з якісних, міцних та довговічних матеріалів.

>div>

Переваги двохдверних шаф-купе

Така модуль шафа має наступні переваги:

  • займає небагато місця;
  • має невисоку вартість, оскільки у конструкції лише 2 дверей;
  • можливість виготовлення фасадів у будь-якому стилі;
  • різні варіанти внутрішнього наповнення, що дозволяє зберігати різноманітні речі.

Оптимальний вибір для невеликої кімнати

Двохдверна шафа-купе – ідеальний варіант для компактного приміщення. Завдяки розсувній системі дверцята при відкриванні не займають вільний простір. Така система відкриття дозволяє ставити інші меблі навіть впритул до шафи, а самі шафи такої конструкції, як правило, мають невеликі розміри. При цьому вони вміщують досить багато речей

Шафу легко змонтувати навіть в обмеженому просторі. Якщо кімната дуже маленька, можна вибрати модель мінімальної глибини – 30-45 см, але слід враховувати, що при такій глибині зимовий верхній одяг навряд чи поміститься у таку шафу-купе. З іншого боку, такі моделі зазвичай і не використовують для зберігання теплого верхнього одягу.

To Top