Дивани в стилі прованс

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

У даній підрубриці Ви можете вибрати для себе диван прованс. Цей стиль має попит серед населення.

Стиль прованс

Інтер’єр у стилі прованс підходить для романтичних людей. Найчастіше для декору використовують світлі кольори. Підкреслити свій смак та зробити яскравий акцент у кімнаті допоможе диван прованс.

Дивани у стилі прованс можуть бути різними, тому кожен знайде для себе оптимальний варіант. Ви можете підібрати дво- або тримісний. Також серед нашого асортименту можна підібрати кутові дивани.

Відмінною рисою дивана у стилі прованс є підлокітники неповторної форми та вишукані подушки. У більшості людей прованс асоціюється з природою, яскравими фарбами та квітами. Для стилю властиві натуральні матеріали. Для оббивки диванів використовують хлопок та льон.

Дивани прованс

Можна тривалий час думати над оформленням інтер’єру, а потім зіпсувати все неправильно підібраними меблями. Якщо Ви плануєте оформити кімнату у стилі прованс, Вам необхідно придбати диван у цьому стилі. М’які меблі є вишуканими та гарними. Але непотрібно думати, що для вишуканості використовують позолоту та вензелі. У даному випадку вона проявляється по-іншому. Провансу характерні потерті тканини, що підкреслять історію стилю. Ніжно пастельна кольорова гама та квітковий принт є основною ознакою стилю прованс.

Незвичність провансу

Якщо Ви бажаєте створити незвичний інтер’єр та зупинили свій вибір на провансі, тоді потрібно знати, що його основними характеристиками є:

  • натуральні матеріали;
  • наявність квіткового принту;
  • пастельні кольори;
  • заокруглені форми.

У нашому меблевому магазині Ви зможете підібрати унікальний диван, що перетворить Вашу кімнату на щось неймовірне. Наші консультанти допоможуть вибрати модель, що найкраще підійде для Вашого інтер’єру.

To Top