Пуфи в спальню

Desc

9 елементи(ів)

на сторінці
Відобразити як Таблиця Список
 1. Пуф "Токіо"
  Починаючи з 300 грн.
 2. Пуф-1
  Починаючи з 1015 грн.
 3. Пуф-2
  Починаючи з 1615 грн.
 4. Пуф-4
  Починаючи з 1485 грн.
Desc

9 елементи(ів)

на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

У даній підрубриці наш інтернет-магазин пропонує придбати пуфики в спальню. Цей предмет меблів здавна використовується у спальнях. Сьогодні це зручний та функціональний предмет інтер’єру.

Свіжі нотки в інтер’єрі

Стильний пуф здатен привнести свіжий подих в інтер’єр Вашої спальні. Головною його перевагою є його компактні розміри та при цьому багатофункціональність.

Сучасний пуф є:

 • комфортним сидінням;
 • додатковим місцем для зберігання речей;
 • прикрасою інтер’єру.

Коли людина чує слово «пуф», то в його голові з’являється картинка м’якого крісла без спинки. Сучасний ринок меблів пропонує настільки широкий асортимент цього предмета меблів, які відрізняються своєю формою, розміром, кольором, стилем.

Різновиди конструкцій

Якщо Ви поки що не вирішили, який пуфик придбати для своєї спальні, тоді давайте розберімося, які існують їх конструкції. Найпростішими й доступними є моделі із відкритим каркасом.

Варіант пуфу із закритим каркасом виглядає вже, як декор. Усі елементи сховані під тканинною або шкіряною оббивкою. Як відкриті, так і закриті моделі можуть додатково оснащуватись невеликими ніжками.

Сучасні виробники роблять пуфи для спальні більш функціональними. Якщо раніше це був елемент лиш для зручного сидіння, то сьогодні це прекрасний спосіб зберігати речі. Компактність пуфа дозволяє його сховати навіть під журнальний столик. Це чудовий варіант для маленьких кімнат. Адже мешканцям малогабаритних квартир також хочеться комфорту, який сьогодні може стати й частиною декору. Підбираючи пуф для спальні, слід підібрати модель, що максимально підходить до наявної обстановки. Пуф має стати доповненням інтер’єру. Зверніть увагу на класичні пуфи, які підійдуть навіть до сучасних стилів. У нашому магазині є гарний асортимент пуфів для спальні, серед якого Ви знайдете оптимальну для своєї спальні модель.

To Top