Банкетки в стилі лофт

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

У даній рубриці Ви можете вибрати для себе банкетки лофт. Якщо Ви є прихильником незвичного стилю, то тут Ви знайдете гарні та оригінальні банкетки.

Стиль лофт для дому

Всі люди різні та їхні смаки також. Але спільне для всіх є те, що кожен намагається створити у себе вдома затишну та комфортну атмосферу. Під час підбору меблів до своєї оселі слід звернути увагу на такий предмет меблів, як банкетка. Зручна м’яка лавка підійде до будь-якого інтер’єру, а якщо Ви любите незвичне, тоді банкетка у стилі лофт допоможе підкреслити неординарний стиль, надати шарму атмосфері, буде практичною та функціональною.

Лофт – це так званий стиль горища. Сьогодні це найпопулярніший та модний стиль, ознаками якого є:

  • необроблені цегляні стіни;
  • відкриті балки;
  • не прикриті труби.

Для створення стилю встановлюють у приміщенні великі вікна, завдяки яким там з’являється багато сонячного світла.

Практичність банкетки

В наш час меблевий ринок пропонує велику кількість банкеток у різних стильових рішеннях. Найчастіше цей предмет меблів можна зустріти у магазинах одягу та взуття, театрах, поліклініках й школах, офісах. У квартирі банкетки ставлять зазвичай у передпокої.

Сучасні банкетки виготовляють не тільки з дерева. Виробники часто використовують пластик, метал, МДФ, а для оббивки – поліестер, хлопові тканини або мікрофібру.

Кількість меблів у стилі лофт є мінімальною, але вони максимально практичні. Їх не можна назвати банальними. Меблі можуть бути різноманітних форм. Вони поєднують у собі:

  • сучасність та старовину;
  • простоту й розкіш;
  • функціональність та непотрібність.

Слід зауважити, що для лофту притаманні природні кольори та недопустимі яскраві. У нашому магазині представлені банкетки натуральних відтінків, які ідеально впишуться у будь-який інтер’єр.

To Top