Недорогі ліжка

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Вибираючи ліжко для своєї оселі, багато господарів орієнтуються перш за все на ціну. Вважається, що якісні меблі коштують дорого. Насправді можна підібрати й добротну бюджетну модель. Наш інтернет-магазин «Mebli CITY» надає можливість придбати ліжка недорого з гарантією якості. Всі бюджетні моделі з нашого асортименту виготовлені з надійних, міцних та довговічних матеріалів.

Матеріали виготовлення

Якщо потрібно придбати ліжко недорого, звертайте увагу на матеріали, які використовувалися для виробництва. Як і всі меблі, ліжка можуть виготовлятися абсолютно із різних компонентів, все залежить від моделі та виробника.

Бюджетні варіанти роблять з ДСП, ЛДСП та МДФ. Це плити, виготовлені шляхом пресування з використанням спеціальних клеїв. Вони відрізняються досить високою міцністю та стійкістю до зовнішніх впливів, але головна перевага – доступна ціна.

Ліжка також виготовляються з масиву деревини. Зазвичай використовується сосна, дуб, вільха, ясен та ряд інших порід. Серед переваг – витончений зовнішній вигляд, висока міцність та довговічність. Такі моделі обійдуться дещо дорожче, але у нашому асортименті можна знайти й бюджетні ліжка.

Наші пропозиції

Ми пропонуємо своїм покупцям:

  • Ліжка з натуральної деревини, вироблені з міцних та екологічно чистих порід дерев.
  • Металеві ліжка, які витримують практично будь-які навантаження. Вони підходять для постійної експлуатації не тільки вдома, але й в готелях та базах відпочинку.
  • Ліжка з м’якою оббивкою. Можна підібрати ідеальну модель під будь-який інтер’єр. Більшість м’яких ліжок виготовляються з матрацом.
  • Моделі з висувними шухлядами та підйомним механізмом. Відрізняються можливістю зберігання постільної білизни, одягу та інших речей.

Наш інтернет-магазин пропонує великий асортимент ліжок за привабливими цінами. Перегляньте каталог, у ньому представлено безліч варіантів для покупки. Ви зможете підібрати модель бажаного дизайну та будете впевнені в її високій якості.

To Top