Тумби в прихожу

Desc

77 товара

на сторінці
Відобразити як Таблиця Список
  1. Тумба "Ніка"
    Починаючи з 885 грн.
Desc

77 товара

на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

У даній підрубриці Ви маєте можливість придбати зручні та сучасні тумби, які допоможуть навіть самий маленький передпокій перетворити на стильне приміщення. Завдяки містким тумбам наші клієнти зможуть з легкістю розмістити все необхідне (взуття, одяг, різноманітні аксесуари). Крім того, отримати гарне та стильне доповнення до інтер’єру своєї квартири або дому.

Особливості розташування

Тумби для передпокою є багатофункціональним меблевим гарнітуром, що має сховати за своїми дверцятами багато речей, до того ж тримати їх у порядку.

Найчастіше ми використовуємо тумби у прихожій для зберігання взуття, щоб уникнути його скупчення біля вхідних дверей. Верхні шухляди, особливо це стосується високих моделей, пристосовані для зберігання невеличких предметів, таких як ключі, сонячні окуляри, косметика, інші аксесуари.

Для ергономічного використання простору, тумбу у коридорі краще за все поставити біля входу до квартири, доповнивши її зручним табуретом або пуфом. Звичайно, дзеркало також має бути присутнім неподалік. Таким чином, Ви зможете організувати місце, де гості та мешканці квартири можуть збиратися/роздягатися неподалік від вхідних дверей, не розносячи бруд по всьому приміщенні.

Різновиди та моделі

Вибираючи модель тумби для передпокою, слід звернути увагу на можливість легкого прибирання та провітрювання, особливо, якщо Ви бажаєте використовувати тумбу для зберігання взуття.

Усі моделі тумб поділяють на:

  • настінні (підвісні);
  • напільні.
  • відкриті;
  • закриті.;

Якщо Ви надаєте перевагу стандартним тумбам, які розташовують безпосередньо на підлозі, тоді можна вибрати між моделями з ніжками, або ж із цільним дном.

Настінні моделі мають перевагу у економічності використання простору. Вони прекрасно підійдуть для зберігання одягу та інших потрібних речей, яких є достатньо у кожному домі.

To Top