Комоди в стилі прованс

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Існує безліч стилів оформлення інтер’єру. Великою популярністю користується прованс, який дозволяє привнести у міське житло трохи сільської родзинки. Одним з головних предметів меблів у даному випадку є комод. Однак, щоб інтер’єр виглядав стильно та органічно, вибирати його необхідно з урахуванням особливостей оформлення приміщення. У нашому інтернет-магазині можна придбати стильний, функціональний, надійний комод прованс бажаного розміру та кольору.

Особливості комодів у стилі прованс

Комод є головним предметом меблів у даному напрямку. Його основними характеристиками є пастельні тони та природна фактура. Однак, він може бути доповнений й не дуже яскравими, але насиченими акцентами. Комод у стилі прованс зазвичай має вигнуті ніжки, прикрашені різьбленням, та округлі кути.

Щоб надати комоду більше елегантності, його покривають лаком. Часто використовується патинування та обробка під старовину. Декоративними елементами у даному випадку є декупаж, різьблення та розпис геометричним або рослинним візерунком. Як правило, меблі цього напряму виглядають трохи недбало, з властивою їм простотою та шармом романтизму.

Рекомендації по вибору

Щоб створити стильний інтер’єр у стилі прованс, необхідно дуже ретельно підходити до вибору предметів меблів, для цього слід дотримуватися наступних рекомендацій:

  • Для виготовлення меблів повинна бути використана натуральна деревина.
  • Підбирати комод потрібно, орієнтуючись на розміри приміщення та функціональне наповнення.
  • Якщо кімната маленька, краще придбати багатофункціональний комод у стилі прованс, поєднаний зі столиком (сервірувальним, туалетним, пеленальним), тумбою під телевізор або дошкою для прасування.
To Top