Комоди в стилі прованс

Desc

11 елементи(ів)

на сторінці
Відобразити як Таблиця Список
Desc

11 елементи(ів)

на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Існує безліч стилів оформлення інтер’єру. Великою популярністю користується прованс, який дозволяє привнести у міське житло трохи сільської родзинки. Одним з головних предметів меблів у даному випадку є комод. Однак, щоб інтер’єр виглядав стильно та органічно, вибирати його необхідно з урахуванням особливостей оформлення приміщення. У нашому інтернет-магазині можна придбати стильний, функціональний, надійний комод прованс бажаного розміру та кольору.

Особливості комодів у стилі прованс

Комод є головним предметом меблів у даному напрямку. Його основними характеристиками є пастельні тони та природна фактура. Однак, він може бути доповнений й не дуже яскравими, але насиченими акцентами. Комод у стилі прованс зазвичай має вигнуті ніжки, прикрашені різьбленням, та округлі кути.

Щоб надати комоду більше елегантності, його покривають лаком. Часто використовується патинування та обробка під старовину. Декоративними елементами у даному випадку є декупаж, різьблення та розпис геометричним або рослинним візерунком. Як правило, меблі цього напряму виглядають трохи недбало, з властивою їм простотою та шармом романтизму.

Рекомендації по вибору

Щоб створити стильний інтер’єр у стилі прованс, необхідно дуже ретельно підходити до вибору предметів меблів, для цього слід дотримуватися наступних рекомендацій:

  • Для виготовлення меблів повинна бути використана натуральна деревина.
  • Підбирати комод потрібно, орієнтуючись на розміри приміщення та функціональне наповнення.
  • Якщо кімната маленька, краще придбати багатофункціональний комод у стилі прованс, поєднаний зі столиком (сервірувальним, туалетним, пеленальним), тумбою під телевізор або дошкою для прасування.
To Top