Комоди в стилі лофт

Desc

6 елементи(ів)

на сторінці
Відобразити як Таблиця Список
Desc

6 елементи(ів)

на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Лофт – один з найпопулярніших сучасних стилів інтер’єру. Його особливість полягає не тільки у характерному індустріальному оформленні самого приміщення, а й використанні відповідних меблів. Наша компанія пропонує стильні комоди лофт, які не тільки гармонічно вписуються в такий інтер’єр, а й дають можливість зручно організувати зберігання одягу та інших речей. В даній рубриці сайту представлений весь асортимент якісних комодів у сучасному стилі лофт.

Особливості стиля лофт

Даний стиль оформлення приміщень базується на комбінуванні індустріальних елементів, таких як імітація чорнового оздоблення, та сучасних матеріалів. Стилю властиві такі особливості:

  • Домінування холодних кольорів.
  • • Обмежена кількість меблів. Комоди, шафи, дивани не повинні «з’їдати» простір.
  • Комбінування елементів чорнового оздоблення, традиційних та сучасних матеріалів.
  • Максимально простий дизайн меблів.
  • Акцентування яскраво забарвленими меблями в старому стилі.
  • Нестандартне, але максимально практичне оформлення.
  • Наявність традиційних елементів декору, гармонійно поєднаних із сучасними матеріалами.

Унікальні риси комодів у стилі лофт

Тумба або комод лофт – це вишукані та незвичайні предмети меблів. Можна вибрати як більш прості варіанти, так і нестандартні, дизайнерські моделі. Основний матеріал для меблів в стилі лофт – натуральна деревина. Дерево – це не тільки якість, але й краса. Його фактура привносить в інтер’єр нотки вишуканості та елітарності. Меблі можна прикрашати візерунками, декоративними орнаментами та зображеннями.

Матеріали для виготовлення меблів часто спеціально зістаріють. Комод може мати облуплене оздоблення, подряпини та потертості, щоб передати атмосферу старовини. Дерево покривається спеціальним маслом, щоб зробити колір більш привабливим. Воно робить поверхні матовими, виділяє природний малюнок деревини.

Меблі можуть включати металеві та скляні елементи. У стилі лофт скло виступає в ролі контрастного компонента. Воно яскраво виділяється на фоні суворих індустріальних оздоблень. Вибирати варто однотонне, матове скло. Меблі можуть бути повністю металеві. Однак більш вишукано завжди виглядають поєднання декількох матеріалів та фактур.

To Top