Комоди в стилі хайтек

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Комод – це традиційний елемент меблів, який вже декілька століть є необхідним предметом у домашньому інтер’єрі. Деякий час він навіть вважався пережитком минулого. Але виробники та дизайнери, які розуміються на меблевій моді, вже давно дали точну відповідь з приводу актуальності даного виду меблів в інтер’єрі.

Виробники випускають комоди у стилях мінімалізм та навіть хайтек, при цьому роблять їх по-справжньому оригінальними та сучасними. Такі моделі ідеально впишуться у будь-який сучасний інтер’єр, зроблять його більш комфортним та функціональним. Наша компанія пропонує широкий асортимент сучасних комодів у стилі хайтек в різноманітних дизайнах та розмірах. З доступними модулями можна ознайомитися у даній рубриці сайту.

Особливості комодів у стилі хайтек

Меблі у даному стилістичному напрямку мають декілька важливих особливостей:

  • Орієнтованість на функціональність. Виробники використовують мінімум декору, щоб гарнітур виглядав просто та практично. Основна ідея – максимальна зручність для користувачів.
  • Поєднання квадратних та прямокутних елементів з тонкими та обтічними формами фурнітури.
  • Роль декору виконують геометричні лінії, які й є головною ознакою цього стилю.
  • Комод хайтек ідеально гармоніює з електронною апаратурою та аксесуарами сучасного інтер’єру.
  • Наявність металевих ніжок, іноді повністю металевий каркас, «суворість» вигляду.

Комоди у стилі хайтек дуже універсальні. Так, у вітальні, суміщеній з кухнею, такі меблі частково можуть виконувати функції буфета. Деякі моделі ідеально дивляться у передпокої. Також вони дуже добре підходять для оформлення номерів готелей, у першу чергу завдяки їхнім зручностям та універсальності.

To Top